Jak się pozbyć „pajączków” ?

Sprawdź też

Hotel Logos - Sala weselna w Krakowie
Logos Hotel przy ulicy Józefa Szujskiego 5 w Krakowie to idealne miejsce na zorganizowanie swojego wymarzonego wesela. Sala weselna jest przestronna i elegancka i jest możliwość jest dekoracji według wymagań młodej pary. Dodatkowo,
Paulina Siastała
Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Belvedere to renomowane miejsce zlokalizowane w Ostrowcu Świętokrzyskim, oraz w Warszawie. Medycynę estetyczną praktykuje tu dyplomowany lekarz dr Paulina Siastała, która wykonuje
Dr Łukasz Paluch flebolog
Profesjonalny lekarz flebolog prof. nadzw. dr hab. n. med. Łukasz Paluch przyjmuje od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 19:30 w prywatnej placówce Warszawski Instytut Naczyniowy zlokalizowanej na ul. Josepha Conrada 24 w
Agencja Interaktywna Zakład Reklamowy Rzeszów
Agencja SEO/SEM Zakład reklamowy  z siedzibą w Rzeszowie, funkcjonuje na rynku już od 2005 roku. W tym czasie firma zdążyła zbudować już renomowaną pozycję na rynku marketingowym, szczególnie na Podkarpaciu.

Jak się pozbyć „pajączków” ?

Pajączki pojawiające się na kończynach dolnych to czerwone lub fioletowe pręgi, które pojawiają się na powierzchni łydek lub ud. Rozszerzone naczynka to nie tylko problem natury estetycznej, ale również jeden z pierwszych objawów zaburzeń krążenia, które wymagają diagnostyki i wprowadzenie odpowiedniego leczenia.

Poszerzone i pękające naczynka oczywiście mogą również występować w okolicy twarzy - pajączki na twarzy Warszawa, dekoltu, a także rąk — czasami można je zobaczyć na brzuchu, plecach czy tułowiu. Z zauważoną teleangiektazją należy wybrać się do lekarza flebologa — dobrą sławą cieszy się klinika flebologii w Warszawie Doppler Instytut, w której dostępni są wszechstronnie uzdolnieni lekarze, którzy przeprowadzą wywiad wraz z badaniem USG żył i wprowadzą odpowiednie leczenie farmakologiczne, małoinwazyjne lub chirurgiczne. Pajączki najczęściej współwystępują z innymi objawami, tj. szybką męczliwością, bólami oraz ociężałością nóg. W grupie ryzyka wystąpienia pajączków są kobiety, a podstawową przyczyną występowania pajączków jest podwyższone ciśnienie żylne, które może być zaburzane przez antykoncepcję hormonalną. Większą ilość pojawiających się pajączków można również zauważyć podczas ciąży lub menopauzy.

Oczywiście w przypadku występowania pajączków dużą rolę odgrywa prowadzony styl życia, np. długotrwałe pozostawanie w pozycji siedzącej lub stojącej, a także brak aktywności fizycznej. Pajączki można jednak skutecznie leczyć, jednakże w tym celu należy udać się do doświadczonego flebologa - flebolog Warszawa. Każda wizyta powinna rozpocząć się od przeprowadzenia USG Dopplera — można w tym czasie określić stan niewydolności żylnej, a także opracować plan działania. Do najczęstszych metod wykorzystywanych w klinice flebologii do zwalczania pajączków należą metoda skleroterapii kompresyjnej i laseroterapii przezskórnej. Jeżeli mamy do czynienia z większymi pękającymi naczyniami można usunąć je innymi s posobami, które zaproponuje doświadczony flebolog zajmujący się leczeniem zmian naczyniowych.

(11)

Sylwia 213.199.220.214.21
Bardzo edukacyjny artykuł. Kojarzę klinikę Doppler Instytut.

Ocena

5
Katarzyna Bagniak 213.199.220.214.58
Tylko laseroterapia w Doppler Instytut!

Ocena

5
Brygida 213.199.220.214.84
Aby wyleczyć problem pajączków trzeba trafić na dobrego specjalistę flebologa. Ja osobiście mogę polecić Doppler Instytut. Nowoczesny sprzęt, wiedza i doświadczenie.

Ocena

5
kaka 37.30.51.228.100
Świetny artykuł, bardzo mi się przydał

Ocena

5
Lucy 185.153.39.36.896876
Pajączki to jeden z moich problemów.

Ocena

5
Kamila 213.199.220.214.34
Tylko skleroterapia pozbyła się moich brzydkich pajączków na nogach.

Ocena

5
Patrycja 154.28.188.219.45
W klinice Doppler Instytut bardzo dobrze wykonują zabieg na naczynka.

Ocena

5
Jola 154.28.188.219.45
Zamykałam naczynka na twarzy u pani dr Pardy. Polecam serdecznie. Po pajączkach już nie ma śladu.

Ocena

5
Paulina 193.176.86.43.76
Doppler Instytut bardzo dobrze radzi sobie z żylakami i pajączkami. Leczyłam się tam i już nie pamiętam jak to jest mieć problem dotyczący żył.

Ocena

5
Karolina 193.176.86.43.34
Popękane naczynka na moich nogach już nie są dla mnie problemem. Pan dr Łukasz Paluch wyleczył mnie bardzo szybko z choroby moich żył. Polecam.

Ocena

5
Joasia 193.176.86.43.34
Okropnym kompleksem jeszcze nie tak dawno były dla mnie rozległe pajączki na mojej twarzy. Na szczęście pani dr Parda bardzo dobrze i skutecznie sobie z nimi poradziła. Polecam te klinikę!

Ocena

5