Laseroterapia w leczeniu pajączków i żylaków

Sprawdź też

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa
Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej to renomowane miejsce zlokalizowane w Warszawie. Medycynę estetyczną praktykuje tu dyplomowany lekarz dr Paulina Siastała, która wykonuje...
Strefa Panny Młodej
Strefa Panny młodej oferuje niepowtarzalne suknie ślubne od polskich projektantów. Przyszłe panny młode mogą liczyć nie tylko na szeroki wybór kolekcji sukien ślubnych, lecz również miłą atmosferę, a także
Marketing szeptany medyczny Argonium Rzeszów
Specjaliści od pharmamarketingu zajmuje się efektywnym marketingiem medycznym. Od ponad 16 lat wykonuje profesjonalne usługi dla klinik. Kompleksowa współpraca sprawia , że współpraca z klientami jest wieloletnia.
Gabinet medycyny estetycznej Grażyna Szela - Mezoterapia
W Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej 24 znajduje się juz od wielu lat profesjonalny gabinet medycyny estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej prowadzony przez lekarza medycznego Grażynę Szela. W ofercie gabinetu znajduje się szeroki zakres

Laseroterapia w leczeniu pajączków i żylaków

Lekarze flebolodzy zajmujący się chorobami żył zalecają, aby każdą, nawet drobną zmianę dokładnie obserwować i konsultować ze specjalistą. Nawet pozornie niegroźne rozszerzone naczynka, czyli tzw. pajączki, mogą przerodzić się w trądzik różowaty lub być początkowym objawem niewydolności żylnej. Niestety wiele ignoruje pajączki, jak i nawet żylaki, zgłaszając się do lekarza dopiero wtedy, gdy pojawi się silny ból, obrzęki, czy nawet problemy z poruszaniem.

Pajączki i żylaki na nogach - gdzie szukać pomocy?
Jeśli zauważymy na skórze zmiany takie jak teleangiektazje lub żylaki, przede wszystkim nie powinniśmy panikować. Wiele osób obawia się, że jedyną metodą usunięcia żylaków jest operacja. Niektórzy potrafią z tego powodu nawet latami bronić się od konsultacji ze specjalistą. Zmiany naczyniowe warto jednak zbadać jak najwcześniej, dzięki temu będzie można zastosować bezoperacyjne metody leczenia naczyń. Bazują one na nowoczesnych osiągnięciach medycyny, w szczególności takich jak laseroterapia.

Jak działa laser na pajączki i żylaki?
Pajączki, czyli prześwitujące przez skórę niteczki przypominające odnóża pająka nie tylko wyglądają mało estetycznie. Nieleczone mogą spowodować eskalację problemu. Właśnie dlatego lekarze często zalecają laseroterapię, która w skuteczny sposób pomaga rozprawić się z problemem. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, choć zazwyczaj pacjenci potrzebują dwóch lub trzech powtórzeń do pełnego wyleczenia.
Dzięki laserowi można pozbyć się również znacznie groźniejszej dla zdrowia dolegliwości, jaką są żylaki. Powstają w wyniku niewydolności zastawek żylnych. Ściany żylne zaczynają się rozciągać i naprężać, co powoduje niebezpieczeństwo powstania zakrzepów, owrzodzeń, a nawet zatorowości. Żylaków można obecnie pozbyć się przy pomocy światła lasera, pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie udamy się do specjalisty. Laserowe leczenie pajączków i żylaków jest zabiegiem małoinwazyjnym i pozwala wrócić do normalnej aktywności już na następny dzień.

(9)

Hanna 213.199.220.214.33
Efekty po laseroterapii w moim przypadku były świetne.

Ocena

5
Kasia 213.199.220.214.82
Polecam zabieg laserowego zamykania naczynek. Dla mnie jest to najlepsza forma walki z naczynkami.

Ocena

5
Maria 213.199.220.214.59
Ja swoją pomoc w zakresie flebologii znalazłam w Doppler Instytut. Fachowe podejście do pacjenta i dobrze postawiona diagnoza. Polecam.

Ocena

5
Kamila 213.199.220.214.42
Laser na naczynka w Doppler Instytut to był strzał w dziesiątkę. Po wielu miesiącach leczenia u innych specjalistów trafiłam na tę placówkę.

Ocena

5
Karolina 154.28.188.237.23
Na problemy z naczynkami polecam pana dr Palucha.

Ocena

5
Renata 154.28.188.237.35
Laseroterapia w klinice dr Pardy jest na najwyższym poziomie. Polecam tę placówkę. Cudne efekty po zabiegu. Polecam.

Ocena

5
Natalia 91.223.64.111.589
Poddałam się takiemu zabiegowi na usuniecie żylaków. Skuteczny, bezbolesny zabieg.

Ocena

5
Dorota 91.223.64.111.83
Laseroterapia to bardzo skuteczna metoda przy usuwaniu pajączków, u mnie skończyło się na drugiej sesji ale wiadomo to już kwestia indywidualna u każdego z pacjentów, zabieg robiłam w Piasecznie u dr Parda. Fajny efekt, jestem zadowolona.

Ocena

5
Ania 91.223.64.111.109
W kwestii chorób układu żylnego serdecznie polecam gabinet flebologiczny prowadzony przez dr Łukasz Palucha

Ocena

5