Namiot czy dom weselny — wady i zalety

Sprawdź też

Biała Wstążka - Wesele w domu restauracyjnym
Dom restauracyjny Biała Wstążka znajduje się przy ulicy Widokowej 4 w miejscowości Czepino, w okolicach Szczecina. Malownicze miejsce wokół domu restauracyjnego daje idealne warunki za zorganizowanie wymarzonego wesela, komunii czy
Fleeting Moments - Fotografia ślubna
Szukasz fotografa ślubnego w okolicach Trójmiasta? Fleeting Moments to nie jeden, lecz aż dwóch doświadczonych fotografów, którzy oferują Ci profesjonalne usługi fotograficzne podczas najważniejszego dnia w Twoim
Fotografia ślubna Kawecki Jacek
Jacek Kawecki to doświadczony fotograf z wielką pasją, który prowadzi swoją działalność związaną z fotografią na terenie Wrocławia i okolic. Specjalizuje się w sesjach zdjęciowych ślubnych, portretowych oraz plenerowych. Idealne
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
ZFill deep ² to produkt przeznaczony dla profesjonalistów medycyny estetycznej. Jest to syntetyczny, w pełni sterylny hialuronian sodu, który stosowany jest głównie do wolumetrii. Służy do przywracania twarzy

Namiot czy dom weselny — wady i zalety

Ślub i wesele to często jedne z najważniejszych, a zarazem najbardziej sentymentalnych wydarzeń w życiu Pary Młodej — dzień, w którym się one odbywają, jest nie tylko pełen wzruszeń, ale również pozytywnych emocji. Po zaręczynach narzeczeni ustalając datę ślubu, muszą również zacząć rozglądać się za miejscem, w którym odbędzie się przyjęcie weselne.

Planując wesele, warto zadbać o to, aby jego organizacja odbyła się na wysokim poziomie, a miejsce, w którym odbywa się przyjęcie, zachwyciło gości zachęcając ich do zabawy do białego rana.
Najczęściej wybieraną opcją w przypadku wesele dużych oraz małych jest wybór domu weselnego — klimatyczne sale weselne są przystosowane nawet do pomieszczenia dużej ilości osób. W ofertach sal dostępne są nie tylko przepiękne dekoracje, ale również przepyszne menu i fachowa obsługa. W niedalekiej okolicy Rzeszowa dostępny jest dom weselny Pstrągowa Siedlisko Janczar, w którym można wyprawić przyjęcie w stylistyce rustykalnej — nawiązanie do natury podkreśla przepiękny ogród, po którym można się przespacerować, a także wykonać sesję zdjęciową. We wspomnianym miejscu przyjęcie weselne z pewnością będzie zorganizowane z wyczuciem dobrego smaku, a także zadbaniem o nawet najmniejsze detale.

Coraz popularniejszym rozwiązaniem dla Par Młodych jest wesele w plenerze — realizacja tego „bajkowego”, znanego z amerykańskim komedii romantycznych wesela związana jest z wynajęciem namiotu. Przy organizacji takiego wesela należy zadbać o estetykę namiotu oraz o zapewnienie bezpieczeństwa zaproszonym gościom, dlatego trzeba zwrócić uwagę, czy firma, która będzie organizować wydarzenie, posiada odpowiednie certyfikaty i ubezpieczenia. Bajkowa uroczystość w namiocie z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem — efektownym i niezwykle oryginalnym.
Wesela urządzane w plenerze z pewnością mają w sobie to „coś” — przepięknie będą prezentowały się na zdjęciach, a zarazem oferują wiele możliwości i innowacyjnych rozwiązań. Organizacja wesela w namiocie możliwa jest m.in. w hotelu Coloseum w Jarosławiu - wesela Jarosław.

(4)

Daria 185.153.39.36.090821
Zdecydowanie dom weselny.

Ocena

5
Roksana 193.192.177.150.70
Namiot, ale tylko w miesiącach letnich.

Ocena

5
Milena 213.199.220.214.62
Dom weselny bardziej do mnie przemawia. Jednak chyba większy komfort jest tutaj. W razie deszczu, czy wiatru jest lepszym schronieniem.

Ocena

5
Eliza 213.199.220.214.44
Od zawsze marzył mi się namiot weselny i milion światełek.

Ocena

5