Sposoby na białe zęby

Sprawdź też

Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy
Zimmer MedizinSysteme opracował innowacyjne i nowoczesne urządzenie, aparat do kriolipolizy , który pozwala na bezpieczne usuwanie tkanki tłuszczowej na stałe. Urządzenie dzięki generatorowi niskiej temperatury oddziałuje na
Impresja Salon mody ślubnej
Impresja oferuje duży wybór najmodniejszych sukien ślubnych tworzonych zarówno w autorskich pracowniach, jak i przez cenionych producentów. W ofercie można znaleźć klasyczne i eleganckie modele nawiązujące do nowoczesnych
Mercedesy do Ślubu
W okolicach Katowic znajduje się wypożyczalnia samochodowa Mercedesy do Ślubu przy ulicy Nadrzeczna 7. Jak nazwa wskazuje jest to wypożyczalnia zabytrowych, zadbanych i ekskluzywnych samochodów marki Mercedes Benz na specjalne okazje jak
Skoncentrowane Czynniki Wzrostu CGF
Strona http://komorki-macierzyste.com/ to kompendium wiedzy na temat innowacyjnej procedury odmładzającej HCGF, opracowanej przez firmę Mesologic. Jest to przełom w procesie rewitalizacji i regeneracji skóry. Efektownie połączono tu

Sposoby na białe zęby

Naturalny kolor zębów waha się od odcienia bieli, poprzez kość słoniową, aż po odcienie żółtobrunatne. Na kolor zębów duży wpływ mają geny, które decydują o mineralizacji poszczególnych tkanek — kolor zazębiny oraz grubość szkliwa. Niemałą rolę w powstawaniu przebarwień oczywiście odgrywa czas — wraz z wiekiem szkliwo zaczyna się ścierać, co powoduje, że prześwituje z niej ciemniejsza tkanka zębiny.
Na kolor zębów wpływ ma dieta, nawyki, np. palenie, spożywanie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków czy po prostu niezbyt prawidłowa i staranna higiena jamy ustnej. Przebarwione zęby nie dodają urody, wręcz przeciwnie są nieestetyczne, dlatego warto skorzystać z szerokiej oferty środków oraz zbiegów wybielających, które sprostają naszym oczekiwaniom, a jednocześnie nie zniszczą zasobności portfela.
Zanim przystąpimy do wybielania zębów, warto udać się do gabinetu stomatologicznego w celu usunięcia nalotu oraz kamienia ze szkliwa — nieraz takie działanie pozwoli zębom od razu stać się jaśniejszymi.
Kamień nazębny można usunąć na kilka sposobów — poprzez piaskowanie, ultradźwięki lub mechanicznie. Prostym sposobem pozbycia się przebarwień będzie stosowanie past wybielających, które dają efekt rozjaśnienia maksymalnie do 2 tonów. Takie pasty zawierają specjalne enzymy oraz aktywne mikroelementy, które mechanicznie usuwają osad. Dobrym uzupełnieniem pasty wybielającej będzie specjalna szczoteczka oraz płyn do płukania jamy ustnej.
Wspomniane szczoteczki posiadają pomiędzy włóknami gumowe wypustki, które polerują powierzchnię zębów, natomiast płyny będą hamować gromadzenie się płytki nazębnej.
Wybielanie zębów na kilka sposobów może odbyć się również w gabinecie stomatologicznym stomatolog Rzeszów. Na terenie Rzeszowa usługi wybielania zębów oferowane są przez Gabinet Stomatologiczny PRO-FAMILIA. Piękny oraz biały uśmiech to marzenie wielu osób, które wykwalifikowani specjaliści starają się spełniać na możliwie najwyższym poziomie, dzięki dostępnym nowoczesnym technologiom. W Gabinecie dostępne jest wybielanie zębów przy pomocy lampy, co oznacza nałożenie preparatu wybielającego o wysokim stężeniu na zęby oraz aktywacja do dużą dawką energii z lampy. Dostępna jest również możliwość wybielania nocnego przy pomocy specjalnych nakładek, które pozwalają wybielić zęby o kilka odcieni w ciągu kilku dni.

(1)

Kasia 154.28.188.237.87
Wybielałam zęby w gabinecie "Kołodziejczykowie" w rzeszowie i jestem zaskoczona efektem końcowym. Polecam!!!

Ocena

5