Sposoby na białe zęby

Sprawdź też

Medyczne urządzenie chłodzące Zimer Z Cryo 6
Aparat do krioterapii Cryo 6 Derma Cooler opracowany przez Zimmer MedizinSysteme może być stosowany przy bolesnych zabiegach w celu poprawy komfortu pacjenta i zmniejszenia obrzęku. Aparaty dedykowany jest głównie do zabiegów
Biała Wstążka - Wesele w domu restauracyjnym
Dom restauracyjny Biała Wstążka znajduje się przy ulicy Widokowej 4 w miejscowości Czepino, w okolicach Szczecina. Malownicze miejsce wokół domu restauracyjnego daje idealne warunki za zorganizowanie wymarzonego wesela, komunii czy
Kaniula do zabiegów estetycznych
SoftFil® Precision to profesjonalna kaniula estetyczna, która jest oferowana w zestawie z ostrą igłą. Są to narzędzia jednorazowego użytku przeznaczone do iniekcyjnych zabiegów estetycznych, takich jak m.in redukcja
Klinika Dr Parda - Korekcja powiek w Piasecznie
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Pardy jest placówką ulokowaną w pięknym wnętrzu starego domu położonego w malowniczej okolicy w podwarszawskim Piasecznie. Jej inicjatorką jest Dr Barbara Parda-Głomska, absolwentka Podyplomowej Szkoły

Sposoby na białe zęby

Naturalny kolor zębów waha się od odcienia bieli, poprzez kość słoniową, aż po odcienie żółtobrunatne. Na kolor zębów duży wpływ mają geny, które decydują o mineralizacji poszczególnych tkanek — kolor zazębiny oraz grubość szkliwa. Niemałą rolę w powstawaniu przebarwień oczywiście odgrywa czas — wraz z wiekiem szkliwo zaczyna się ścierać, co powoduje, że prześwituje z niej ciemniejsza tkanka zębiny.
Na kolor zębów wpływ ma dieta, nawyki, np. palenie, spożywanie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków czy po prostu niezbyt prawidłowa i staranna higiena jamy ustnej. Przebarwione zęby nie dodają urody, wręcz przeciwnie są nieestetyczne, dlatego warto skorzystać z szerokiej oferty środków oraz zbiegów wybielających, które sprostają naszym oczekiwaniom, a jednocześnie nie zniszczą zasobności portfela.
Zanim przystąpimy do wybielania zębów, warto udać się do gabinetu stomatologicznego w celu usunięcia nalotu oraz kamienia ze szkliwa — nieraz takie działanie pozwoli zębom od razu stać się jaśniejszymi.
Kamień nazębny można usunąć na kilka sposobów — poprzez piaskowanie, ultradźwięki lub mechanicznie. Prostym sposobem pozbycia się przebarwień będzie stosowanie past wybielających, które dają efekt rozjaśnienia maksymalnie do 2 tonów. Takie pasty zawierają specjalne enzymy oraz aktywne mikroelementy, które mechanicznie usuwają osad. Dobrym uzupełnieniem pasty wybielającej będzie specjalna szczoteczka oraz płyn do płukania jamy ustnej.
Wspomniane szczoteczki posiadają pomiędzy włóknami gumowe wypustki, które polerują powierzchnię zębów, natomiast płyny będą hamować gromadzenie się płytki nazębnej.
Wybielanie zębów na kilka sposobów może odbyć się również w gabinecie stomatologicznym stomatolog Rzeszów. Na terenie Rzeszowa usługi wybielania zębów oferowane są przez Gabinet Stomatologiczny PRO-FAMILIA - wybielanie zębów Rzeszów. Piękny oraz biały uśmiech to marzenie wielu osób, które wykwalifikowani specjaliści starają się spełniać na możliwie najwyższym poziomie, dzięki dostępnym nowoczesnym technologiom. W Gabinecie dostępne jest wybielanie zębów przy pomocy lampy, co oznacza nałożenie preparatu wybielającego o wysokim stężeniu na zęby oraz aktywacja do dużą dawką energii z lampy. Dostępna jest również możliwość wybielania nocnego przy pomocy specjalnych nakładek, które pozwalają wybielić zęby o kilka odcieni w ciągu kilku dni.

(0)

Całkowita ocena:

Wybrane firmy weselne

Ciepła 9
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
Deesee Automobile - Samochody zabytkowe
Widokowa 4
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
Biała Wstążka - Wesele w domu restauracyjnym
Generała Kazimierza Sosnkowskiego 40
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
FotoEnigma - Studio filmu i fotografii ślubnej
Nadrzeczna 7
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
Mercedesy do Ślubu