Sposoby na białe zęby

Sprawdź też

Dobrejedzeniekielce.pl Catering na ślub
Przedsiębiorstwo cateringowe Dobrejedzeniekielce.pl działa w branży gastronomicznej od ponad 30 lat w Kielcach i okolicach. Doświadczenie oraz pasja wyróżniają obsługę i przede wszystkim dania i przekąski przygotowane przez
ZFill deep ² 1ml kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii
ZFill deep ² to produkt przeznaczony dla profesjonalistów medycyny estetycznej. Jest to syntetyczny, w pełni sterylny hialuronian sodu, który stosowany jest głównie do wolumetrii. Służy do przywracania twarzy
Zimmer ZLipo - urządzenie do Kriolipolizy
Zimmer MedizinSysteme opracował innowacyjne i nowoczesne urządzenie, aparat do kriolipolizy , który pozwala na bezpieczne usuwanie tkanki tłuszczowej na stałe. Urządzenie dzięki generatorowi niskiej temperatury oddziałuje na
Zespół Mocna Kawa
Zespół Mocna Kawa to specjaliści od wesel. Pięcioosobowy skład gwarantuje doskonałą zabawę i moc energii. Doświadczeni muzycy i pasjonaci tworzący grupę wykonują utwory w różnych gatunkach. Szeroki repertuar obejmuje

Sposoby na białe zęby

Naturalny kolor zębów waha się od odcienia bieli, poprzez kość słoniową, aż po odcienie żółtobrunatne. Na kolor zębów duży wpływ mają geny, które decydują o mineralizacji poszczególnych tkanek — kolor zazębiny oraz grubość szkliwa. Niemałą rolę w powstawaniu przebarwień oczywiście odgrywa czas — wraz z wiekiem szkliwo zaczyna się ścierać, co powoduje, że prześwituje z niej ciemniejsza tkanka zębiny.
Na kolor zębów wpływ ma dieta, nawyki, np. palenie, spożywanie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków czy po prostu niezbyt prawidłowa i staranna higiena jamy ustnej. Przebarwione zęby nie dodają urody, wręcz przeciwnie są nieestetyczne, dlatego warto skorzystać z szerokiej oferty środków oraz zbiegów wybielających, które sprostają naszym oczekiwaniom, a jednocześnie nie zniszczą zasobności portfela.
Zanim przystąpimy do wybielania zębów, warto udać się do gabinetu stomatologicznego w celu usunięcia nalotu oraz kamienia ze szkliwa — nieraz takie działanie pozwoli zębom od razu stać się jaśniejszymi.
Kamień nazębny można usunąć na kilka sposobów — poprzez piaskowanie, ultradźwięki lub mechanicznie. Prostym sposobem pozbycia się przebarwień będzie stosowanie past wybielających, które dają efekt rozjaśnienia maksymalnie do 2 tonów. Takie pasty zawierają specjalne enzymy oraz aktywne mikroelementy, które mechanicznie usuwają osad. Dobrym uzupełnieniem pasty wybielającej będzie specjalna szczoteczka oraz płyn do płukania jamy ustnej.
Wspomniane szczoteczki posiadają pomiędzy włóknami gumowe wypustki, które polerują powierzchnię zębów, natomiast płyny będą hamować gromadzenie się płytki nazębnej.
Wybielanie zębów na kilka sposobów może odbyć się również w gabinecie stomatologicznym stomatolog Rzeszów. Na terenie Rzeszowa usługi wybielania zębów oferowane są przez Gabinet Stomatologiczny PRO-FAMILIA - wybielanie zębów Rzeszów. Piękny oraz biały uśmiech to marzenie wielu osób, które wykwalifikowani specjaliści starają się spełniać na możliwie najwyższym poziomie, dzięki dostępnym nowoczesnym technologiom. W Gabinecie dostępne jest wybielanie zębów przy pomocy lampy, co oznacza nałożenie preparatu wybielającego o wysokim stężeniu na zęby oraz aktywacja do dużą dawką energii z lampy. Dostępna jest również możliwość wybielania nocnego przy pomocy specjalnych nakładek, które pozwalają wybielić zęby o kilka odcieni w ciągu kilku dni.

(0)

Całkowita ocena:

Wybrane firmy weselne

Dietla 46
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
Strefa Panny Młodej
Wełniany Rynek 11
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
Wedding Cars
Generała Kazimierza Sosnkowskiego 40
Jako pierwszy
oceń
Brak opinii
FotoEnigma - Studio filmu i fotografii ślubnej